Adana Tesettür mağazaları,nerede ne var?


Merhaba blog.
Bana yine Çermik yolları göründü :( ahlara vahlarr bi sürahi birikti..
Hayırlısı diyeyim lafıma geçeyim.

Kaç zamandır taslak halınde duran yazı vardı..Adana'da yaşadığımdan mütevellit tesettür giyim-kuşam işlerini de pek sevdiğimizden :) nerede ne var yazmalı..Adana için soranlara da cevap olmuş olur.

539077_10150959773877721_528636375_n

Adana tesettür giyim mağazaları epeyce artmaya başladı.Şahane bişi di mi?

Özselam giyim;Turgut Özal'da tesettür giyimi adına ipotek eden mağaza.Çeşit fazla fazla ayrıca mağaza çalışanları ve sahipleri çok ilgili,güler yüzlü(bir mağazada ilk aranılan şeyler).Güncel tesettür markalarının en geniş yelpazesini bulabilirsiniz.

Orhan-Sahra giyim;Adana'da tesettür giyim için açılan ilk mağazalardan.Kayra Markasını en geniş bulabileceğiniz mağaza.Ama nedense buranın bi kasvetli havası var..Yeri sun sineması sokağı.

Mirzari Tasarım; Butik kavramını en iyi taşıyan yerlerden birisi bana göre.Butik te bir çok marka bulabilrsiniz.İthal eşarplara göz atın.Sezonda ne trendse var burada.Ayrıca Özal'da ipekyol kıyafetleri için kestirme yol :) Sahipleri muhafazakar olunca tesettür giyime uygun seçilen ürünlere muhakkak göz atın.

Burcu-ceren giyim..Vakıflar sarayından burası için geçiyorum genelde.Etek çeşidi çok fazla.Yeri Vakıflar Sarayı karşısı.

Azra tesettür;Adana'da gelinbaşında önce gidenlerden olan bu mağaza da eşarp ve şal çeşitleri çok fazla.Ayrıca eşarp aksesuarlarını tamamıyle bulabilrsiniz.Daha yeni gelin başı modellerine yer vermeliler.İlgili bi mağaza sahibine sahip.Yeri barajyolu.

Sun sineması sokağı Tesettür giyim sokağı olmaya başladı.Çok şahane..Emine giyim,Alvina gibi mağazalarında bulunduğu bulunduğu sokak önümüzde ki yıllarda epeyce kalabalıklaşıcak gibi görünüyor.

Serde Giyim ; Tanıtımıyla diğer butikleri ezdi denilebilir.Ürünleri Hülya Aslan'ın seçmesi sebebiyle de farklı ve bol çeşit.İndirimde mutlaka uğrayın.Yalnız dip not, çalışanlar biraz sıkabiliyor.

Harem Giyim; Özal MAdo nun hemen sağ arasında.Tuay karacanın ürünleri var,dikiş kalitesi ve fiyatı birbiriyle pek uyuşmuyor.

Miss Ay ; Farklı ürünleri var. salaş tarzda arayanlar düşünebilir.""""

Mağazalar şimdilik bu kadar.

Bu güne kadar Adana'da şallarımı nereden aldığımı soranlara çoook gecikmeli cevap yazmak bu psota kısmetmış..Adana'da Armanda şalları,Azra tesettür-Beyaz Eşarp,İpekevi şalları ise Mirzari Tasarım dan alıyorum.

Şimdilik bu kadar.Görüşmek üzere.

6 Response to "Adana Tesettür mağazaları,nerede ne var?"

adasehir dedi ki...

Nasıl sevindim bu yazını görünce anlatamam :)
İlerde çok yardımcı olcak bana bu yazın, teşekkürler :)

naki dedi ki...

oyle mı cok sevındım :)

Etol Moda dedi ki...

Canım tespitler harika:)

Etol Moda dedi ki...

Canım tespitler harika:) eminim birçok kisiye yardımcı olacaktır :)

Vedat Elmas dedi ki...Adana Web Tasarım

Mental AritmetikAdana Web Tasarım

Adsız dedi ki...

Allah razı olsun ya Yeni kapandim nerden alirim diye dusunuyordum ve azra tesettur harika :)) sallarimi oradan aldim gecen senede almıştım iki tane sahibi çok iyi biri